Papa Pear Saga v1.122.1 Apk, eğlenceli oyun ve 1000’den fazla seviyeleri ile renkli arcade oyunu. Her aşamada kullanıcının mücevherleri imha etmesi ve puan kazanması gerekir. Topu çalıştırmak için gereken nesneleri yok edin. Toplar, boruların duvarlarını ve kenarlarını zıplatır, böylece yolundaki her şeyi mahveder. Maksimum puan, bir seviyeyi tamamlamanız ve ilerlemeniz için üç yıldız almanıza izin verir. Ayrıca, oyuncu çeşitli bonuslar ve diğer ilginç şeyler için beklemek zorunda kalacak.

Papa Pear Saga Özellikleri

– Seni mutluluktan zıp zıp zıplatacak muhteşem grafikler
– Zorlu seviyelerde yardımcı olması için güçlendirici ve güç vericiler
– Seviyeler tamamlandığında kilidi açılan özel öğeler
– Oynaması kolay ve eğlenceli, ustalaşması zor
– Arkadaşlarını ve yarışanları izlemek için lider tahtası!
– İnternete bağlanıldığında oyun ve cihaz arasında kolay senkronize yapabilme ve oyunun tüm özelliklerinin kilidini açabilme

Kullanıcı Oyları

– Oynanış: 4,0
– Kontrol: 4,0
– Grafik: 4,0

King oyun firması tarafından geliştirilen ve sunulan oyun, yayınlandığı tarihten bu yana google play markette 50.000.000’dan fazla indirilmiştir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontrolleri tek parmakla sağlanmaktadır. Oyun içinde yaşanan zorlukları aşabilmeniz için mod apk yani hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Google play store’da 1.090.566 kullanıcının oylaması sonucu oyunun almış olduğu genel puan ortalaması 4,5’dir. Oyunun türkçe dil desteğinin mevcut olmasının yanı sıra popüler oyunlar arasında yer alan eğlenceli bir yapımdır.

Yenilikler

Hızlı, eğlenceli ve sorunsuz bir oyunun keyfini çıkar! Armuhteşem bir Papa Pear deneyimi yaşamana hiçbir şeyin engel olmaması için oyunu geliştiriyoruz! Hedefimiz %100 sorun çıkarmayan bir oyun yaratmak!

Papa Pear Saga Tanıtım Videosu

 • Kurulum Talimatı

 • Apk dosyasını indirin ve kurun.
  Oyunu Açın.
 • Ne Hilesi Var ?

 • Sonsuz Hayat
  Her seviye çok sayıda topa sahip olduktan sonra öğretimi tamamlayın (ilk beş seviye), eğer çok sayıda top yoksa, tekrar girebilirsiniz.
  (ilk beş seviye), çok sayıda top yoksa, tekrar girebilirsiniz.
Mediafire
49.8 MB
 • Nasıl İndirilir ?
 • Kurulum Nasıl Yapılır ?
 • Zarchiver Uygulaması ?
 • Abone Ol ?
       
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!