Idle Theme Park Tycoon v2.2.2 Mod Apk, Küçük bir tema parkı ile başlayın ve büyümesi için üzerinde çalışın. Ziyaretçilerin lunapark treni, dönme dolap, kütük yolculuğu ve korku evini ziyaret edeceği muhteşem bir eğlence alanı yaratmak için yeni cazibe merkezleri açın. Para kazanmak için yiyecek alanını ve bilet gişesini akıllıca yönetin. En şaşırtıcı gezintileri ve tesisleri almak için tema parkını genişletin.

Parkınızı yeni sürüşlerle geliştirin. Tema parkınıza daha fazla ziyaretçi çekmek için pazarlama kampanyaları hazırlayın ve onlara en keyifli deneyimi sunun. Müşteri sayısını artırmak için otopark olanaklarını genişletiniz. Tema parkınızda asayiş ve güvenliği sağlamak için güvenlik görevlileri kiralayın. Ziyaretçileri hoş karşılayın, rahat ve mutlu hissettirin. Tema parkını iyileştirmek için ziyaretçinin geri bildirimlerini dikkate alın.

Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontrolleri çift parmak ile sağlanmaktadır. Oyun içerisinde yaşanan zorlukları aşabilmeniz için Para Hileli Apk sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Codigames şirketi tarafından Android Oyun stüdyosunda geliştirilen yapım, yayınlandığı tarihten itibaren google play markette 10.000.000’dan fazla kullanıcı tarafından indirilmiştir.

Özellikleri

– Her oyuncu için oynaması kolay oyun
– Tamamlanması gereken farklı zorluklar
– Şaşırtıcı animasyonlar ve harika 3D grafikler
– Birkaç sürüş mevcut.
– Önemli ticari kararlar alın.
– İlerlemenizi Buluta kaydedin ve cihazınızı değiştirirseniz kurtarın

Yenilikler

– Küçük hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri yapıldı.

Idle Theme Park Tycoon Tanıtım Videosu

 • Kurulum Talimatı

 • Apk dosyasını indirin ve kurun.
  Oyunu Açın.
 • Ne Hilesi Var ?

 • Sınırsız Para Birimi
  Kaynak almak için ücretsiz reklamcılık
  Alışveriş para miktarını artırır.
Mediafire
99.6 MB
 • Nasıl İndirilir ?
 • Kurulum Nasıl Yapılır ?
 • Zarchiver Uygulaması ?
 • Abone Ol ?
       
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!