Clash of Kings – Bu epik online çok oyunculu RPG’de gerçek zamanlı strateji ile krallıklarla mücadele edin, savaş çıkarın, düşmanları devirin, kalenizi inşa edin ve bir imparatorluğu ele geçirin. Clash of Kings’i indirin ve CoK fantezi dünyasını orta çağın PVP savaşlarıyla destansı bir savaş oyununda tecrübe edin.

Ordunuzu düşmanlar ve arkadaşlarınızla karşı karşıya getiren çok oyunculu oyunda krallıklarla savaşın, becerilerinizi artırmak için ejderhalar kullanın ve bir imparatorluğu işgal edin. Savaş eylemi, savaşacak yeni bir ordu, keşfedilecek dört yeni uygarlık ve ele geçirilecek yeni bir Popülarite Sıralama sistemi ile kızışıyor – Clash of Kings online oyununa katılın ve tüm CoK krallıklarını kontrol etmek için bu RPG’de gerçek zamanlı strateji ile oynayın.

Grafikleri ve ses kalitesi iyi seviyededir. Kontrolleri tek parmak ile sağlanmaktadır. Oyun içinde yaşanan zorlukları aşabilmeniz için para hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Elex Wireless firması tarafından geliştirilen oyun, 2.298.952 kullanıcının oylaması sonucu almış olduğu genel puan ortalaması 4,1’dir. Yayınlandığı tarihten bu yana google play markette 50.000.000’dan fazla kullanıcı tarafından indirilmiştir.

Yenilikler

Bilge adamdan meydan okuma
Bilgi Güçtür! Soruları cevaplayın ve Altın kazanın. Katılımcılar ne kadar çok olursa, ödül havuzu o kadar zengin olur. Sonuna kadar kazanan en akıllı oyuncular en çok ödülü kazanacak!
1. Etkinlik süresi: 31/12/2019 – 08/01/2020
İşlev ayarlama ve optimizasyon
1. El bombası ve Gaz Topu, silahlarla donatılmış askerler üzerinde etkili olmayacaktır.
2. Barış kalkanının kalan süresi 10 dakikadan kısaysa, sistem çevrimdışı bir bildirim gönderir.
Düzeltilen hatalar

  • Kurulum Talimatı

  • Apk dosyasını indirin ve kurun.
    Oyunu Açın.
  • Ne Hilesi Var ?

  • Para
Cloud MR
53.1 MB
Mediafire
53.1 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
       
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!