Cats Atelier v2.4.9 Mod Apk – Para Hileli
2.9

Cats Atelier Apk – Hikaye, 19. yüzyılın Paris’in kaprisli ortamında, efendisinin evinde başıboş dolaşan evde yaşayan mücadele eden bir ressam olan kahramanımız Van Van Meowogh ile başlıyor. Borçta boğularak ve tahliyeyle karşı karşıya kalan Van Meowogh, bir sanatçı olarak başarılı olmalı ve evini kurtarmak için resimlerini satmalıdır. Oyuncular, ünlü bir sanatçı olma denemeleri ve travmalarıyla sadık arkadaşlıklarına yardımcı olurlar.

Zengin müşterilerin, zanaatkâr tüccarların ve Dali, Picasso ve diğerleri gibi ünlü sanatçıların büyüleyici topluluğu, eğlenceye katılır. Hikaye moduna ek olarak, oyuncular Van Meowogh’un evini ve gardırobunu özelleştirmek için özel etkinliklere katılabilir ve öğeleri toplayabilir. Hepsi büyüleyici bir hikaye kitabı dünyasında. Keyifli bir film müziği, sevimli komplo ve bağımlılık yapan bulmacalarla, Cats Atelier duyularınızı harekete geçirir ve kalbinizi ısıtır.

COCONE firması tarafından geliştirilen, google play markette yayınlandığından bu yana 500.000’den fazla indirilmiş bulmaca oyunudur. Oyundaki zorlukları aşabilmeniz için altın hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum.

Cats Atelier’ın Özellikleri

● ZORUNLU MATCH-3 BULMACALARI: Saatlerce ilgi çekici ve bağımlılık yapan bir oyun deneyimi sağlamak için düzenli olarak yeni ve heyecan verici seviyeler eklenir.

● ZARARLAYICI EV YAPMACI: Bulmaca aşamalarını tamamlayarak Meowogh’un ustasının evini restore etmesine yardım et! Çeşitli renkli karakterlerin yardımıyla evinizi güzelleştirin.

● Büyüleyici Tasarımlar ve Karakterler: Picasso, Gauguin, Dali, Hokusai, Monet ve diğer ünlü ressamlar, oyuncuları komik diyalog ve hikaye odaklı görevlerle yeniden canlandırmak ve memnun etmek için ortaya çıkıyor. İçinizde tamamen kabarık hissetmenizi sağlayacak sürükleyici bir dünya!

● GÜNLÜK GÜNLÜK ETKİNLİKLERİ heyecan verici: Eğlenceli ve heyecanlı etkinlikler oynayarak özel ödüller kazan!

● SINIRSIZ KARAKTER ÖZELLEŞTİRME: Özel etkinliklere katılarak benzersiz giydirme ürünlerini kazan! Moda anlayışınızı gösterin ve Meowogh için size özel kıyafetler yaratın!

● EĞLENCE DOLU FACEBOOK ENTEGRASYON: Arkadaşlarınızı Facebook’a davet edin ve süper zorlu bulmacaları ve özel aşamaları çözmek için birlikte çalışın! Daha fazla, neşeli!

  • Kurulum Talimatı

  • Apk dosyasını indirin ve kurun.
  • Düzenlemeler [ Mod ]

  • Sınırsız Altın
    Konserve Kediler
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
       
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!