Best Fiends Puzzle Adventure Hile Apk, Sevimli Kahramanlarımız Temper, Kwincy ve arkadaşları ülkeleri Minutia’da barış ve mutluluk içinde yaşamaktaydı, ta ki uzaydan gelen gizemli meteor Boom tepesinde uyuyan Sümüklü Böcekleri birer canavara dönüştürene kadar.

Uyanan Sümüklü Böcekler Minutiayı istila ederek herkesi kaçırdılar. Bu saldırıdan tek kurtulan küçük afacan Temper oldu.

Best Fiends Puzzle Adventure, yeşil maskesini takarak kahraman olmaya karar veren Temper önce kaçırılan arkadaşlarını bulmak sonra da Minutiaya yeniden huzur getirmek için yola çıkmaya hazır!
Sen de hazır mısın?

Best Fiends Puzzle Adventure, kontrolleri tek parmak ile sağlanmaktadır. Oyun içerisinde yaşanan zorlukları aşabilmeniz için Sınırsız Altın, Enerji Hileli sürümünü sizlerin deneyimine sunuyorum. Grafikleri ve ses kalitesi iyi seviyededir. Yayınlandığı tarihten itibaren play markette 10.000.000’dan fazla indirilmiştir.

Özellikleri

Takımını Kur: Sevimli Kahramanlarımızı tek tek kurtar ve onları takımına ekle!
Stratejini Belirle: Her Kahramanın kendine özel farklı bir gücü var! Her bölümde hangi kahramanın senin yanında savaşıcagına sen karar vericeksin.
Şampiyon Ol: Bölümleri herkesden hızlı tamamla, önce Türkiye Şampiyonu sonra Avrupa Şampiyonu ol! Muhteşem ödüller kazan!

Eğlenceli Bulmacalar: Oynaması kolay ve eğlenceli binlerce bölümle uzun bir maceraya hazır ol.
Sürükleyici Bir Deneyim: Şahane grafikler ve harika müzikler eşliğinde büyüleyici Minutia dünyasını keşfet!
Günlük Etkinlikler: Her gün yenilenen oyun içi etkinliklerin ve her ay yapılan güncellemelerin keyfini çıkar!
Animasyonları İzle: Sinema filmi kalitesinde çekilen Best Fiends videolarını izleyek Kahramanlarımızı ve Sümüklü Böcekleri daha yakından tanı!

  • Kurulum Talimatı

  • Apk dosyasını indirin ve kurun.
    Oyunu Açın.
  • Ne Hilesi Var ?

  • Sınırsız Altın ve Enerji
Mediafire
123 MB
  • Nasıl İndirilir ?
  • Kurulum Nasıl Yapılır ?
  • Zarchiver Uygulaması ?
  • Abone Ol ?
       
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!