ARK: Survival Evolved, oyuncuyu dinozorlar ve diğer tehlikelerle dolu fantastik bir dünyaya götüren hayatta kalma unsurları ve çok oyunculu mod ile bir aksiyon oyunu. Oyuncu, tarih öncesi dinozorların yaşam alanı olan kayıp adada olacak. Bu gibi durumlarda, kullanıcının adanın bölündüğü çeşitli yerlere seyahat etmesi gerekecektir. Bunların her birinde, silah yaratma, faydalı eşyalar ve kendi barınağınız için kaynaklar bulabilirsiniz. Ayrıca burada savaşta bir araç veya savaş birimi olarak kullanmak için dinozorları evcilleştirebilirsiniz.

Yayınlanmış olduğu tarihten bu yana google play store’da 1.000.000’dan fazla indirilmiş, grafikleriylede kullanıcıları büyüleyen macera oyunudur. Oyundaki zorlukları aşabilmeniz için sınırsız amber hileli sürümü sizlerin deneyimine sunuyorum. Oyun kontrolleri çift parmak ile sağlanmaktadır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir.

ARK: Survival Evolved Özellikleri

– 80+ Dinozorlar: Kara, deniz, hava ve hatta yeraltındaki dinamik, inatçı ekosistemleri dolaşan birçok dinozor ve diğer ilkel yaratıkları evcilleştirmek, eğitmek, sürmek ve yetiştirmek için kurnaz strateji ve taktikleri kullanın.
– Keşfedin: Ark’ta hayatta kalmak, gelişmek ve kaçmak için araçlar bulduğunuzda, tarih öncesi manzarayı masif bir yaşam ve nefesle keşfedin.

– El İşi ve İnşa Et: Hayatta kalmak, silah, kıyafet ve eşya yapmak, gerekli barınakları, köyleri ve hatta büyük şehirleri inşa etmek için gerekli araçları kullanma.- Yalnız veya Başkaları ile Hayatta Kal: Büyük ölçekli bir çevrimiçi dünyada yüzlerce başka oyuncu ile grupla veya avını kur ya da tek oyunculu modda yalnız başına seçmeyi seç.
– Bir Kabileye Katılın: ‘Kabile’ sistemi, kaynakları, XP’yi ve yeniden ortaya çıkan noktaları paylaşma konusunda dinamik partileri destekleyerek işbirliğini teşvik eder.

Yenilikler

Zindanlarda yeni ve gizemli yaratıklar ortaya çıkabilir!

– Tanrı konsolunda güvenlik açığı düzeltildi
– Sabit ada haritası nerede olduğunuzu hatırlamıyor
– Zindan tuzakları artık daha kolay
– Döllenmiş yumurtalar artık zindanların içine atılamaz
– Efektin daha iyi anlaşılması için TEK Zırh meraklılarına metin eklendi
– Zindan odasının tamamlanmasından sonra yavaş debuffingin devam edeceği sabit bir durum

 • Kurulum Talimatı

 • Apk ve obb dosyasını indirin.
  Apk dosyasını kurun.
  Son olarak “com.studiowildcard.wardrumstudios.ark” adlı klasörü android/obb içine atın.
 • Düzenlemeler [ Mod ]

 • Sınırsız Amber
 • Nasıl İndirilir ?
 • Kurulum Nasıl Yapılır ?
 • Zarchiver Uygulaması ?
 • Abone Ol ?
       
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!